Hakkımızda

1983 Yılında “Gürbüz Ticaret Taahhüt” adı altında tek kişi işletmesi olarak kurulan işletmemizin başlangıçtaki işi fotoğraf malzemesi ve elektronik eşya satışı olmuştur. Firmamız 1986 yılında medikal sektöre ilk adımını atmış, kimyasal madde, laboratuar malzemeleri ve röntgen film satışı medikal deki ilk deneyimleri olmuştur. Firmamızın ilk önemli işi Doğu Alman Malı “ORWO” röntgen filmleri bayiliği olmuştur. Firmamız 1995 yılında “GÜRBÜZ SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.”  olarak tüzel kişiliğini almıştır.


Başlangıçta 2-3 kişi ile başlayan bu faaliyetler şu anda 40 kişinin çalıştığı bir kurumsal yapıyı da oluşturmuştur. Firmamız oldukça dar imkânlarla başladığı ticari hayatında kendi ölçeğinde önemli başarılar elde etmiş; 2001, 2002, 2003 ve 2004 yıllarında Sivas Kurumlar Vergisi sıralamalarında ön sıralarda yer almıştır. Halen 600m2 lik modern bir fiziksel ortamda faaliyetlerine devam etmektedir.

Amaçlarımız;
Firmamızın ticari alandaki amacı; ölçülü, hızlı olmayan bir büyüme ve büyüyen ekonomi içinde küçük kalmamak olmuştur. Sektörümüz inanılmaz hızla büyüyen ve değişen bir yapıda olduğundan; yenilenme, teknolojiyi satışta ve fiziksel organizasyonumuzda takip etmek, müşteriye hizmeti esas alarak kar tatmini sağlamak genel hedeflerimiz içinde yer almaktadır.


Firmamız hiçbir ticari işletmenin topluma ve müşteriye hizmet etmeden uzun süreli ve kalıcı olamayacağı bilimsel gerçeğini hiçbir zaman göz ardı etmemiştir ve bundan böyle de etmeyecektir.


Kalıcı olmak gelişmek ve geleceğe güvenle bakabilmek için “Modern İşletmeciliğin” gereklerini yerine getirmek ve müşteriyi bir “PİYON” olarak değil, “KRAL” olarak görmek, iş yaptığımız tüm kişilere karşı son derece dürüst davranmak genel çalışma prensibimiz olmuştur.


Bu vesileyle genel sloganımızı hatırlatmak isterim:
“İşimiz Satıştan Sonra Başlar”

Saygılarımla
Mehmet GÜRBÜZER
Genel Müdür

Mehmet GÜRBÜZER Şirket Müdürü

Verdiği Eğitimi Uyguladı, Vergi Rekortmeni Oldu
TEB KOBİ TV.